Kariéra

Tvoříme příběh s tradicí. Buďte u toho s námi

Pod hlavičkou tradiční a úspěšné firmy AGstav jsme založili značku Betoni. Ve zmodernizovaném provozu v původní betonárce v Lesonicích vyrábíme špičkovou a odolnou betonovou dlažbu, ale i designové doplňky do exteriérů. V týmu jsme hrdí na naše odborníky s letitými zkušenostmi z oboru, ale i na mladé šikovné lidi, kteří mají chuť a odvahu se učit nové věci a tvořit s námi úspěšnou firmu. Jsme si jistí, že i beton dokáže být krásný, když ho dostanou do rukou ti správní lidé.

Právě hledáme

pracovník výroby

Hledáme pracovníka výroby, který bude provádět výstupní kontrolu kvality výrobků, obsluhu balicích strojů, přípravu výrobních forem či základní údržbu a úklid.

Zjistit více

 

operátor výrobní linky

Základní náplní operátora výrobní linky je obsluha a zajištění provozu míchaček a automatické výrobní linky na malé betonové výrobky a nastavování parametrů stroje.

Zjistit více

údržbář/elektrikář

Kontrola, servis a údržba výrobních zařízení jsou hlavní náplní pracovníka údržby, který se mimo jiné stará také o zajištění provozu podpůrných zařízení.

Zjistit více

obchodní zástupce

Aktivní vyhledávání nových klientů a navazování spolupráce Vám není cizí? Pojďte zastupovat naši společnost jako obchodník pro Českou republiku či Rakousko.

Zjistit více

Všem zaměstnancům dáváme

  • stravenky
  • benefity v rámci zaměstnaneckého programu
  • sleva na výrobky společnosti
  • osobní ohodnocení na základě přístupu a výkonu

Pohled do výroby

 

 

„Je pravdou, že náš tým postupně roste a neustále hledáme nové kolegy, ale nejsme a nikdy nebudeme velkou korporací. Postavili jsme novou halu a do ní nainstalovali nejmodernější technologie, jaké jsou v současné době k dispozici. To se projeví nejen na kvalitě našich výrobků, ale také na pracovním prostředí. U nás se jedná se o relativně čistou práci, samozřejmě s ohledem na poměry oboru. Průmyslového pětiosého robota, známého z automobilového průmyslu, by v betonárce čekal asi málokdo. No a my budeme jednoho takového v letošním roce instalovat, myslím, že v našem oboru jsme první v republice.“


Bronislav Vala

místopředseda představenstva

Máte zájem o práci?

Zašlete životopis a motivační dopis na adresu  k ariera@betoni.cz a vybraní uchazeči budou pozvání k osobnímu pohovoru.

Kde sídlíme