Společnost

Anchor #o-nas

O NÁS

Za značkou Betoni stojí lidé, kteří propadli kouzlu betonu. Líbí se nám jeho pevnost, stálost a široké možnosti uplatnění.

Obdivujeme jeho syrovou krásu. Nechceme vzhled betonu skrýt, ale vyzdvihnout. Vyrábíme vkusnou a precizní betonovou dlažbu do exteriérů.

Zaměřujeme se na velkoformátové dlaždice i dlažbu menších rozměrů. Díky moderní technologii je naše dlažba rozměrově přesná, tvarově stálá a odolná. Vyniká také dlouhou životností – z její krásy se budete těšit minimálně 20 let.

Hledáme nové cesty. Velkoobjemové a přitom subtilní květináče jsme pro vás vytvořili ve spolupráci s designérským Studiem Vacek. Novými výrobními postupy ovlivňujeme vzhled betonu i jeho barevnost. Beton pro nás zkrátka není jen základní stavební materiál, ale prostředek k vyjádření našich názorů.

Anchor #filozofie

NAŠE FILOZOFIE

Anchor #historie

HISTORIE SPOLEČNOSTI

V Lesonicích pracujeme s betonem už víc než padesát let a za tu dobu jsme ušli pořádný kus cesty. V roce 1969 vzniklo Zemědělské stavební družstvo, které o rok později zahájilo výrobu betonových skruží a kanalizačního potrubí.

Tehdejší výrobní zázemí a pracovní postupy v našem moderním výrobním areálu dnes už nenajdete, ale je to kus naší historie, k níž se hrdě hlásíme. S výrobou betonové dlažby jsme v Lesonicích začali krátce po sametové revoluci.

1969
Založení Zemědělského stavebního družstva Třebíč.
1991
Zahájení výroby betonových dlaždic.
1970
Zahájení výroby skruží a rour.
1981
Sloučení Zemědělského stavebního družstva Třebíč s Melioračním družstvem Moravské Budějovice.
1996
Modernizace technologie výroby betonových dlaždic.
1998
Změna názvu společnosti na AGSTAV TŘEBÍČ a.s.
2003
Založení Zemědělského stavebního družstva Třebíč.
2005
Ocenění Stavba Vysočiny: Výstavba výrobního areálu firmy ISOBAST s.r.o.
2008
Čestné uznání: Bytové domy VM1, VM2, VM3, Velké Meziříčí.
2010
Ocenění Prestižní stavba Vysočiny: Přístupová komunikace k bazilice sv. Prokopa v Třebíči – obnova historického vstupu.
2019
Výstavba nové betonárny a automatizované výrobní linky v Lesonicích.

O několik let později jsme provedli první velkou investici do modernizace výroby. Proměnu malého podniku s omezenou škálou produkce v jednu z nejmodernějších betonáren s plně automatizovanou výrobou v České republice jsme definitivně dokončili v roce 2019. Dnes stojí v Lesonicích zbrusu nová výrobní hala, která nechce dominovat českému trhu masivní produkcí, ale kvalitou a designem vlastních výrobků podepsaných značkou Betoni!

Anchor #inovace

INOVACE A KVALITA

To jsou dva základní pilíře, které nesou celou váhu značky Betoni. Stále hledáme nové cesty
a originální uplatnění pro beton jako vznešený a funkční materiál. Novinkou z naší produkce
jsou exkluzivní exteriérové květináče, které jsou - přes svoji objemovou mohutnost – vyrobeny
z tenkostěnného betonu s příměsí skelného vlákna. Jejich rozmanitá kresba i barevnost vás překvapí.

výrobní proces a moderní technologie

Neustále optimalizujeme postupy zpracování betonu a celý výrobní proces. Neděláme kompromisy v kvalitě použitých vstupních materiálů. Jsme svědomití a dodržujeme normy do nejmenších detailů. Díky technologii umíme předcházet očekávaným, ale nechtěným procesům při zrání betonu.

kvalitě podřizujeme všechno

Při výrobě sledujeme teplotu vzduchu i jeho vlhkost a máme tak dokonale pod kontrolou kvalitu našich betonových směsí. Řídicí středisko v naší výrobě připomíná velín moderní elektrárny, a díky tomu jsme schopni vyrábět rozmanitou škálu produktů s garantovanou kvalitou.

poctivé řemeslo a neotřelý design

Vyrábíme v České republice,i proto jsme schopni nabídnout vysokou řemeslnou kvalitu a výjimečný design za rozumnou cenu. Spoléháme na zkušenosti pracovníků, moderní technologie i nadané designéry.

individuální přání bereme jako výzvu

Betonovou dlažbu dokážeme přizpůsobit vašim požadavkům či požadavkům vašeho architekta. Je to časově i finančně náročné, ale výsledek za to stojí. Výjimečně stavby si zaslouží výjimečnou dlažbu!