Pod značkou Betoni vyrábíme designové doplňky do exteriérů – velkoobjemové květináče a mísy. Nyní hledáme do Třebíče nového pečlivého kolegu, který se bude společně s námi podílet na ruční výrobě betonových velkoobjemových květináčů.

Náplň práce

  • výroba velkoobjemových květináčů z litého betonu
  • přesná příprava betonové směsi a výrobních forem
  • dokončovací práce a kontrola kvality výrobků
  • balení, skladování a příprava expedice výrobků

Požadujeme

  • odborné vyučení
  • manuální zručnost, pečlivost a cit pro detail (výroba je velmi citlivá na technologickou kázeň a dodržování postupů)
  • pracovitost, spolehlivost a samostatnost
  • výhodou praxe ve výrobní společnosti
  • výhodou průkaz řidiče motorového vysokozdvižného vozíku
  • práce je vhodná pro muže (zvedání pytlů, balení květináčů, apod.)

Nabízíme

  • práci v jednosměnném provozu a volné víkendy
  • práci v malém kolektivu
  • zázemí silné a stabilní společnosti
  • zaškolení na danou pozici od zkušených kolegů
  • program zaměstnaneckých benefitů (stravenkový paušál, příspěvek na sportovní a relaxační aktivity, podpora péče o zdraví, sleva na výrobky společnosti, aj.)
  • finanční růst v závislosti na osobním rozvoji
  • základní nástupní mzdu ve výši 26 – 30 000 Kč (dle kvalifikace a praxe) + osobní finanční ohodnocení na základě přístupu a výkonu

Nástup

  • možný ihned, dle dohody

Pracoviště

  • Třebíč

Kontakt

Kontaktujte nás na e-mailu pavlicek@vstav.cz nebo volejte +420 724 400 408.

Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.

vždy zapnuto
Umožňují na základě vašich zájmů zobrazovat relevantní obsah a personalizované nabídky a reklamy na této stránce, na stránkách třetích stran a na sociálních sítích.
Souhlasím se vším