Údržbář výrobních technologií/Elektrikář

--Lesonice--

Jsme rychle se rozvíjející a expandující společnost vyrábějící vkusnou a precizní betonovou dlažbu do exteriérů, ale i designové velkoobjemové květináče. Za značkou Betoni stojí lidé, kteří jednoduše propadli kouzlu betonu. Pokud tomuto kouzlu chcete propadnout společně s námi, právě hledáme údržbáře výrobních technologií/elektrikáře.

Náplň práce:

  • kontrola, servis a údržba výrobních zařízení v novém závodě na výrobu betonových dlažeb (míchačky betonu, lisy, obrusná zařízení)

  • zajištění provozu podpůrných zařízení (kompresory, dopravníkové pásy, hydraulické systémy)

Pracoviště:                                                           Nástup:

Lesonice u Moravských Budějovic ihned/dle dohody

Požadujeme:

  • vzdělání elektrotechnického směru

  • technické myšlení a manuální zručnost

  • svářečský průkaz

  • zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost a samostatnost

  • ochota učit se novým věcem

  • platné osvědčení Vyhlášky č.50/1978 Sb.min. § 6 a vyšší

  • výhodou německý nebo anglický jazyk

Nabízíme:

  • zázemí silné a stabilní společnosti

  • práci v nově vybudovaném výrobním závodě na moderních strojích

  • práci v jednosměnném provozu

  • zaškolení na danou pozici od zkušených kolegů

  • rozvoj technických dovedností a znalostí

  • program zaměstnaneckých benefitů (penzijní spoření, stravenkový paušál, příspěvek na sportovní a relaxační aktivity, podpora péče o zdraví, odměna za odpracované roky, firemní akce, sleva na výrobky společnosti, ...)

  • finanční růst v závislosti na osobním rozvoji

  • osobní finanční ohodnocení na základě přístupu a výkonu

  • nástupní mzdu ve výši 28 000 – 36 000 Kč (dle kvalifikace a praxe)

Kontakt:

Životopis zašlete na adresu: kariera@betoni.cz

Vybraní uchazeči budou pozvání k osobnímu pohovoru.