Specialista/ka obchodu a podpora marketingu

Ve zmodernizovaném provozu betonárky v Lesonicích vyrábíme špičkovou betonovou dlažbu, ale i designové doplňky do exteriérů – velkoobjemové květináče a mísy značky Betoni. V posledním roce jsme zcela zrenovovali výrobu a teď hledáme spolupracovníky, kteří stejně jako my propadli kouzlu betonu.

Požadujeme:

  • SŠ s maturitou/VŠ

  • AJ nebo NJ na výborné komunikační úrovni
  • psaní všemi deseti
  • příjemné vystupování a schopnost efektivně komunikovat
  • spolehlivost, samostatnost, iniciativa
  • odpovědnost za svěřené úkoly a agendu
  • výhodou zkušenosti na obdobné pozici
  • výhodou zkušenosti s ERP či CRM systémy
  • výhodou zkušenosti s programováním, tvorbou webu, programy na úpravu fotek (typu Photoshop) nebo CAD program

Pracovní náplň:

  • základní obsluha webu a e-shopu společnosti

  • komunikace s klienty, řešení speciálních požadavků a reklamací
  • komunikace s externí IT podporou
  • obsluha sociálních sítí a dalších marketingových kanálů
  • příprava podkladů pro reklamní agenturu
  • práce s ERP a CRM systémy

Nabízíme:

  • zázemí silné a stabilní společnosti

  • možnost přizpůsobit si začátek i konec pracovní doby

  • možnost příležitostné práce z domu
  • příležitost rozvíjet své dovednosti formou odborných školení a seminářů
  • zaškolení na danou pozici
  • program zaměstnaneckých benefitů (penzijní spoření, stravenkový paušál, příspěvek na sportovní a relaxační aktivity, podpora péče o zdraví, ergonomické pracoviště, odměna za odpracované roky, firemní akce, sleva na výrobky společnosti, ...)
  • finanční růst v závislosti na osobním rozvoji
  • osobní finanční ohodnocení na základě přístupu a výkonu
  • nástupní mzdu ve výši 26 000 – 34 000 Kč (dle kvalifikace a praxe)

Nástup:

  • možný ihned

  • dle dohody

Pracoviště:

Lesonice u Moravských Budějovic