Pracovník výroby

Jsme rychle se rozvíjející a expandující společnost vyrábějící vkusnou a precizní betonovou dlažbu do exteriérů, ale i designové velkoobjemové květináče. Za značkou Betoni stojí lidé, kteří jednoduše propadli kouzlu betonu. Pokud tomuto kouzlu chcete propadnout společně s námi, právě hledáme pracovníka ruční výroby.

Náplň práce

  • výstupní kontrola kvalita výrobků

  • obsluha balicích strojů

  • příprava výrobních forem

  • základní údržba a úklid

Pracoviště

Lesonice u Moravských Budějovic

Požadujeme

  • odborné vyučení bez maturity

  • práce ve dvousměnném provozu

  • pracovitost, spolehlivost, samostatnost, manuální zručnost

  • výhodou praxe ve výrobní společnosti

  • výhodou průkaz řidiče motorového vysokozdvižného vozíku nebo jeřábníka, vazače

Nabízíme

  • zázemí silné a stabilní společnosti

  • práci v nově vybudovaném výrobním závodě na moderních strojích

  • práci v jednosměnném provozu

  • zaškolení na danou pozici od zkušených kolegů

  • práci v malém kolektivu

  • program zaměstnaneckých benefitů (penzijní spoření, stravenkový paušál, příspěvek na sportovní a relaxační aktivity, podpora péče o zdraví, odměna za odpracované roky, firemní akce, sleva na výrobky společnosti, ...)

  • finanční růst v závislosti na osobním rozvoji

  • osobní finanční ohodnocení na základě přístupu a výkonu

  • nástupní mzdu ve výši 22 000 – 26 000 Kč (dle kvalifikace a praxe)

Nástup

ihned/dle dohody

Kontakt

Životopis zašlete na adresu: kariera@betoni.cz

Vybraní uchazeči budou pozvání k osobnímu pohovoru.