Obchodní zástupce

--Lesonice--

Jsme rychle se rozvíjející a expandující společnost vyrábějící vkusnou a precizní betonovou dlažbu do exteriérů, ale i designové velkoobjemové květináče. Za značkou Betoni stojí lidé, kteří jednoduše propadli kouzlu betonu. Pokud tomuto kouzlu chcete propadnout společně s námi, právě hledáme obchodního zástupce pro Vysočinu, Jižní Moravu a Rakousko.

Náplň práce:

  • aktivní vyhledávání nových klientů a navazování spolupráce

  • komunikace a udržování dobrých vztahů se stávajícími klienty

  • příprava nabídek, vyjednávání podmínek a uzavírání smluv

  • zastupování společnosti při obchodních jednáních

Pracoviště:                                              Nástup:

ČR, Rakousko ihned/dle dohody

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání a min. 3 roky praxe s obchodní činností

  • komunikační dovednosti, spolehlivost, samostatnost, iniciativu

  • řidičský průkaz skupiny B

  • AJ nebo NJ na výborné komunikační úrovni

  • výhodou znalost stavebně-obchodního prostředí

Nabízíme:

  • zázemí silné a stabilní společnosti

  • osobní automobil i k soukromému využití

  • vlastní organizaci času

  • program zaměstnaneckých benefitů (penzijní spoření, stravenkový paušál, příspěvek na sportovní a relaxační aktivity, podpora péče o zdraví, odměna za odpracované roky, firemní akce, sleva na výrobky společnosti, ...)

  • fixní složku mzdy 30 000 Kč + výkonnostní složku mzdy vázanou na objem zobchodovaného zboží (u průměrného obchodníka tvoří dalších 30 000 Kč)

Kontakt:

Životopis a motivační dopis zašlete na adresu: kariera@betoni.cz

Vybraní uchazeči budou pozvání k osobnímu pohovoru.