Hlavní účetní

--Lesonice--

Jsme rychle se rozvíjející a expandující společnost vyrábějící vkusnou a precizní betonovou dlažbu do exteriérů, ale i designové velkoobjemové květináče. Za značkou Betoni stojí lidé, kteří jednoduše propadli kouzlu betonu. Pokud tomuto kouzlu chcete propadnout společně s námi, právě hledáme hlavní účetní.

Náplň práce:

  • samostatné vedení účetní agendy

  • účtování a kontrola faktur

  • příprava roční účetní závěrky

  • odpovědnost za správně sestavené přiznání k DPH a související dokumentace

  • komunikace s daňovým poradcem a s institucemi státní správy

  • zpracování výkazů práce a mezd

Pracoviště:                                                                                Nástup:

Lesonice u Moravských Budějovicihned/dle dohody                     ihned/dle dohody

Požadujeme:

  • SŠ s maturitou/VŠ vzdělání ekonomického směru

  • min. 3 roky praxe na obdobné pozici

  • pečlivost, spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost

  • zájem o účetnictví a daně a ochotu se neustále vzdělávat v oboru

  • výhodou zkušenosti s programem POHODA nebo ABRA

Nabízíme:

  • zázemí silné a stabilní společnosti

  • možnost přizpůsobit si začátek i konec pracovní doby

  • možnost příležitostné práce z domu

  • příležitost rozvíjet své dovednosti formou odborných školení a seminářů

  • zaškolení na danou pozici

  • program zaměstnaneckých benefitů (penzijní spoření, stravenkový paušál, příspěvek na sportovní a relaxační aktivity, podpora péče o zdraví, ergonomické pracoviště, odměna za odpracované roky, firemní akce, sleva na výrobky společnosti, ...)

  • finanční růst v závislosti na osobním rozvoji

  • osobní finanční ohodnocení na základě přístupu a výkonu

  • nástupní mzdu ve výši 28 000 – 34 000 Kč (dle kvalifikace a praxe)

Kontakt:

Životopis zašlete na adresu: kariera@betoni.cz

Vybraní uchazeči budou pozvání k osobnímu pohovoru.